Херсонщина буде представлена на бізнес-виставці «Схід-Експо 2021»

13-14 жовтня в м.Київ на базі Торгово-промислової палати України відбудеться бізнес-виставка «Схід-Експо 2021». Цей захід проводиться у рамках Програми ООН з відновлення та розбудови миру з метою підтримки малого та середнього бізнесу в південно-східній Україні.

З метою підготовки до участі у заході, сьогодні відбулась зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Миколи Якименка з координатором Програми ООН із відновлення та розбудови миру Володимиром Іщенко, а  також представниками малого та середнього підприємництва Херсонщини – потенційними учасниками виставки.

Володимир Іщенко ознайомив учасників з можливостями та перспективами участі у заході. «Cхід-Експо» проводитиметься задля розширення ринків збуту, встановлення нових ділових контактів та отримання конкурентних переваг учасниками події. Усі зацікавлені сторони зможуть взяти участь у тематичних дискусіях, удосконалити свої знання про бізнес-процеси на регіональному й національному рівнях та дізнаються про експортні можливості до ЄС та інших країн світу.

У рамках заходу буде проведена виставка успішних представників мікро, малого та середнього бізнесу з Херсонської, Запорізької, Донецької та Луганської областей – учасників Програми ООН з відновлення та розбудови миру.

Херсонська обласна державна адміністрація активно долучилась до співпраці та координації підготовки участі у виставці представників бізнесу області.

Menu