Проінспектовано хід будівництва терміналу компанії “НІБУЛОН” у м. Гола Пристань

Проінспектовано хід будівництва терміналу компанії “НІБУЛОН” у м. Гола Пристань

Iнвестиції

10 лютого голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час робочої поїздки до Голопристанського району проінспектував хід будівництва терміналу інвестиційного проекту компанії “НІБУЛОН” – порт елеватор у м. Гола Пристань.

НОВИЙ КОМПЛЕКС ДОЗВОЛИТЬ ЗНАЧНО ПОЛЕГШИТИ ЛОГІСТИКУ

 Також зменшити витрати аграріїв при транспортуванні зернових і олійних культур для сільгосптоваровиробників, а подальший розвиток судноплавства по Дніпру істотно зменшить техногенне навантаження на автодороги нашої країни.

«Сучасне європейське підприємство дозволить транспортувати по річці близько 0,5 млн тон вантажів на рік, автомобільні дороги в області будуть розвантажені на 21 тис. вантажівок. Крім того, це дасть позитивний екологічний ефект за рахунок значного скорочення викидів продуктів згорання палива в атмосферу», – зазначив Андрій Гордєєв.

«Сьогодні це взірцеве підприємство, яке дозволяє говорити про великі перспективи у соціально-економічному розвитку. Наразі будівництво відбувається згідно графіку. До першого березня буде забито 2600 паль та планується вже першого травня здати об’єкт в експлуатацію. Важливим також є і практика створення 120 робочих місць на підприємстві. Оскільки основну частку працюючих становлять мешканці району», – наголосив голова облдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Решите математическую задачу *

Меню