29 – 30 вересня 2017 року традиційно у місті Нова Каховка відбудеться Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти».

Концепція заходу буде присвячена перспективам розвитку «зеленої економіки» в Україні, а також можливостям, які відкриваються на Херсонщині для втілення «зелених проектів».

Модель «зеленої» економіки передбачає економічне зростання у поєднанні з екологічною стійкістю. «Зелена» економіка створює робочі місця і стимулює економічний прогрес і одночасно знижує такі істотні ризики, як наслідки зміни клімату, зростання дефіциту водних ресурсів.

«Озеленення» економіки – це шлях до викорінення бідності та збереження природних багатств нашої країни.

В умовах ресурсної та енергетичної залежності України, яка сформована ситуацією, коли екологічно шкідливі технології використовуються на застарілих енергонеефективних підприємствах, саме поступова заміна «коричневої» індустріальної економіки на нову «зелену» як стратегічний пріоритет розвиту дає шанс забезпечити національну безпеку держави в найближчі десятиріччя.

Основним тематичними напрямками цьогорічного Форуму стануть питання щодо перспектив реалізації проектів на базі «зелених» технологій, виробництва «зеленої» енергії, еко-інновації в аграрному комплексі, а також розкриття туристичного потенціалу Херсонщини, новинки тур продуктів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Решите математическую задачу *

Меню