Обласна державна адміністрація і «НІБУЛОН» розпочали побудову нового перевантажувального терміналу на Херсонщині

30 вересня, у Голопристанському районі відбулось урочисте закладання першої палі для побудови перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт у рамках старту реалізації інвестиційного проекту компанії «НІБУЛОН».

Термінал у місті Гола Пристань – це ювілейний 25-ий об’єкт компанії. Символічно, що рішення про його будівництво «НІБУЛОНОМ» оголосили напередодні 25-ої річниці незалежності України та 25-ої річниці з дня заснування самої компанії.

«Побудова такого терміналу буде «позитивним стресом» для мешканців Голопристанського району й Херсонщини. Адже ми відкриємо для місцевих виробників нове вікно у світ економіки й торгівлі. Наша продукція продаватиметься не тільки на Півночі України, а й закордон», – сказав під час урочистості Генеральний директор товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олександр Вадатурський.

Початок такої масштабної роботи став можливим завдяки домовленостям й підписанню Меморандуму про співпрацю з Херсонською обласною державною адміністрацією під час проведення ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «ТАВРІЙСЬКІ ГОРИЗОНТИ: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Олексій Вадатурський також поінформував, що впродовж усієї діяльності підприємства «НІБУЛОН» в економіку Україні було інвестовано більше 1,6 мільярдів гривень, тому така співпраця з обласною владою надасть додаткові надходження до місцевого бюджету, створить робочі місця для мешканців області й представить можливість херсонським виробникам вийти на міжнародний рівень.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, присутній на урочистому закладанні палі, зауважив:

«Питання  інвестиційного розвитку регіонів серйозно поставлене перед нами Президентом України Петром Порошенком. Побудова й робота даного перевантажувального терміналу надасть Голопристанському району близько півмільярду гривень, 150 постійних робочих місць і 1,5 тисячі робочих місць під час будівництва. Саме така наша спільна робота показує те, що ми крок за кроком розбудовуємо нашу державу, піклуючись про місцевих виробників і мешканців Херсонщини».

З привітальним словом до мешканців Голопристанського району й працівників «НІБУЛОНУ» звернувся також Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода. Він сказав, що за останні два роки Херсонська область стала прикладом для інших областей України. Адже темпи розвитку підприємництва у співпраці з державною владою дають значні зрушення.

По завершенню промов почесних гостей всі присутні на заході  стали свідками забивання першої палі перевантажувального терміналу, а потім ознайомилися з технікою, розміщеною на річці Конка, яку вже випускає підприємство «НІБУЛОН» . Відтепер ця техніка так само функціонуватиме і на Херсонщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Fill out this field
Fill out this field
Будь ласка, введіть правильний email.

Решите математическую задачу *

Меню