Історії успіху

Успішні компанії Херсонщини та їхні історії успіху

ТОВ «Рисоіл-Херсон» 

Рисоіл-Херсон переміг в прозорому конкурсі на концесію Херсонського морського порту, який був офіційно оголошений Міністерством інфраструктури України від 12 вересня 2019 року.

Рисоіл-Херсон є спеціальною компанією, створеною в 2019 році швейцарською компанією Risoil S.A. разом з  партнерами, з метою участі у концесійному конкурсі. Можливість створення такої спеціальної компанії передбачалася тендерною документацією.

ПрАТ «Чумак»

29 травня 1996 року у м. Каховка підприємці зі Швеції Йохан Боден та Карл Стурен заснували підприємство з всесвітньовідомим ім’ям «Чумак» із стартовим капіталом 4,1 млн дол. США.

У 1996 році компанія «Чумак» вперше представила свій кетчуп українським споживачам. «Чумак» став генеральним спонсором «Таврійських ігор», які на той час були найбільшим музикальним фестивалем України. Це був вираз вдячності Південному регіону, який за давніх часів називали Таврія.

Група компаній «Agrofusion»

Група компаній Agrofusion – лідер у промисловому виробництві томатної пасти в Україні.

Компанія розташована в Херсонській і Миколаївській областях.

В Херсонській області в холдинг «Agrofusion» входить фермерське господарство «Інтегровані агросистеми».

Завод «Данон Дніпро»

Після придбання заводу «Родич» французькими інвесторами у 2006 році, компанія «Данон» зробила повну реконструкцію і модернізацію заводу відповідно до стандартів «Данон» в світі та на сьогодні успішно діє на території Херсонської області. Виробничі потужності «Данон Дніпро» дозволяють виробляти питні та десертні йогурти, сметану, молоко, кефір і ряжанку. «Данон Дніпро» є одним із найбільших іноземних інвесторів, який діє на території Херсонської області.

ТОВ «Грін Тім»

Компанія «Грін Тім» розпочала свою діяльність у 2010 році як багатофункціональне овочесховище, вертикально інтегроване у структуру розвиненого агропромислового комплексу Херсонської області. Після успішної реалізації інвестиційного проекту ЗАТ «Чумак» в м.Каховка інвестор із Швеції Карл Стурен вклав у будівництво  складу холодного зберігання овочів більш ніж  40 млн. доларів США.

Фрідом Фарм Інтернешнлз

Холдинг «Фрідом Фарм Інтернешнлз» створено як дочірнє підприємство американської компанії в 1993 року на основі 100% іноземних інвестицій в сферу агропромислового комплексу Херсонської області.

ТОВ «Дунапак Таврія»

В Україні Dunapack Packaging (підрозділ австрійської сімейної компанії Prinzhorn Holding) працює вже більше 10 років та представлене 2-ма заводами – в Херсонській і Львівській областях.
У 2012 році побудовано та запущено новітній завод з виробництва гофрокартонної упаковки, який вже більше 5-ти років успішно діє на території Херсонської області. Загальні інвестиції з Австрії склали 40 мільйонів євро.

ТОВ СП «Нібулон»

Компанія зі світовим ім’ям ТОВ СП «Нібулон» успішно діє на території Херсонської області з 2012 року. В смт Козацьке Бериславського району Херсонської області зведено сучасне високотехнологічне підприємство – перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії «Козацька».

Філіал ТОВ «Хенкель-Баутехнік»

У м.Олешки Херсонської області в 2007 році побудовано успішно діючий завод з виробництва сухих будівельних сумішей, який є філіалом ТОВ «Хенкель-Баутехнік».

ТОВ «ПетроНік»

Завод «ПетроНік» – українське підприємство з виробництва сільськогосподарської, будівельної та спеціальної техніки. Основну продукцію підприємства на сьогоднішній день складають фронтальні навантажувачі, які випускаються під торговою маркою PetroNick. Завод “ПетроНік” розташований у м. Таврійськ (Херсонська область).

ТОВ «Агрохолдинг Авангард»

У Херсонській області в Білозерському районі в с.Східне ТОВ «Агрохолдинг Авангард» у 2011 році запустив птахофабрику «Чорнобаївське». Загальна вартість проекту з будівництва птахофабрики та комплексу з комбікормового заводу потужністю 60 тонн кормів на годину, забійного цеху і біогазового заводу на посліді і відходах виробництва, а також зерносховища на 300 тисяч тонн зерна склав 5,7 млрд грн.

АТ «Каргілл»

У 2005 році компанія з світовим ім’ям  «АТ Каргілл» розпочала свою діяльність на території Херсонської області. «АТ Каргілл» придбала у компанії «Чумак» цілісний майновий комплекс з виробництва нерафінованої соняшникової олії в Каховці на Херсонщині (440 тис.тонн).

ТОВ «Швейна фабрика« ВіД»

Історія фабрикипочинається з 1927 року.За традицією радянських часів, в 1930 році фабрика, на якій в основному працювали жінки, отримала революційний назву «Більшовичка». Потім фабрика змінила ім’я на «Красень» і до 2008 року успішно випускала до 225 тис. костюмів і до 350 тис. чоловічих брюк на рік в кращій якості.

ТОВ «НВП «5 елемент»

ТОВ «НВП «5 елемент» – українська компанія, створена в березні 2016 року в Херсонській області. Генеральний Директор компанії Білий Володимир Миколайович.

Група компаній «Віндкрафт»

ТОВ «Віндкрафт Україна» засноване у 2009 році. Компанія, займається розробкою та інвестуванням в проекти у сфері вітрової енергетики в Україні. Основним предметом діяльності компанії є виробництво, передача, постачання та розподілення електроенергії.

Компанія «Віндкрафт Україна» спільно зі шведською компанією ABB Group розробили нову «стандартну» трансформаторну підстанцію, потужністю 9 МВт для підключення до існуючої мережі 35 кВ.

«Terra Tarsa»

Історія компанії розпочалася в 1997 році з просування технології крапельного зрошення під брендом «Терра ЛТД». До 2008 року «Терра ЛТД» була найбільшим у світі дилером компанії T-Systems з великим обсягом продажів. Компанія займала 50-60 % українського ринку, така ж частка була на російському ринку. У метрах це становило близько 90 мільйонів.

Восени 2011 року внаслідок злиття групи компаній «Терра ЛТД» з турецькими партнерами Doktor Tarsa було створено міжнародну компанію «ТерраТарса Україна», зі 100% голландськими інвестиціями (900 тис євро). Засновник – «TerraTarsa B.V.» (Нідерланди).

Швейна фабрика Skanditex

Компанія Skanditex – це міжнародна швейна фабрика, яка виробляє дитячі сумки-кенгуру, шведської фірми Baby Bjorn. Швейна фабрика Skanditex – молода компанія, що динамічно розвивається.

ТОВ «Агропродукт, ЛТД»

ТОВ «Агропродукт, ЛТД» – багатогалузеве підприємство-холдинг,потужний виробник продукції рослинництва і тваринництва у Херсонській області. В обробітку компанії знаходиться 14,5 тисяч гектарів землі, на яких ми вирощуємо традиційні для півдня України культури – зернові (пшеницю, ячмінь, кукурудзу) і олійні (соняшник, сою, рапс). Більше 70% зрошуваних площ забезпечують стабільно високі врожаї навіть в несприятливі роки. Працевлаштовано більше 500 осіб.

Яскраві відео про успіх на Херсонщині

Меню