ТОВ «Дунапак Таврія»

В Україні Dunapack Packaging (підрозділ австрійської сімейної компанії Prinzhorn Holding) працює вже більше 10 років та представлене 2-ма заводами – в Херсонській і Львівській областях.

У 2012 році побудовано та запущено новітній завод з виробництва гофрокартонної упаковки, який вже більше 5-ти років успішно діє на території Херсонської області. Загальні інвестиції з Австрії склали 40 мільйонів євро.

На пiдприємствi встановлено новітні технології з декількома лініями переробки, включаючи автоматичні лінії для виробництва 4-х клапанного ящика та інше. Загальна площа виробничого приміщення становить 24 тис. кв. м.
Підприємство працює на іноземній сировині (з Австрії, Німеччини та Угорщини). Потужності заводу «Дунапак Таврія» дозволяють виробляти гофрокартонну упаковку для будь-яких продуктів і товарів. Завод має виробничу потужність 150 млн кв. м. гофротари випускає близько 200 видів упаковки та забезпечують потреби в якісній упаковці Херсонську, Миколаївську, Одеські та інші області України.

Меню