Холдинг «Фрідом Фарм Інтернешнлз»

Створено як дочірнє підприємство американської компанії в 1993 року на основі 100% іноземних інвестицій в сферу агропромислового комплексу Херсонської області.
Перші кілька років основним напрямком діяльності була оптова торгівля імпортної сільгосптехнікою і вирощування кукурудзи на 300 га землі.
З 1995 року підприємство почало збільшувати кількість орендованої землі, і до 2000 року загальна площа земельних угідь становила понад 10 тисяч гектар. Основними напрямками діяльності були:
⦁ вирощування сільгосппродукції;
⦁ надання послуг в сфері сільгоспбізнесу;
⦁ оптова торгівля сільгосптехнікою;
⦁ оптова торгівля засобами захисту рослин.
У 2004 році створено та зареєстровано два нових підприємства в Херсонській області з загальною площею землі – 6350 га.
На кінець 2010 року загальна площа земельних угідь становить 40 785 га, з яких – 17 033 га зрошуваної площі, і 23 842 га – на богарі.
На підприємствах холдингу в даний час працюють понад 1100 осіб. На сьогодні холдинг представлений чотирма великими компаніями в трьох областях України (Херсонської, Запорізької і Дніпропетровської), із загальною площею посівів 40785 гектар. Підприємство спеціалізуються на вирощуванні продукції рослинництва.
Підприємства, що входять до структури холдингу, є самостійними юридичними особами, але ідеологія управління виходить з одного центру, розташованого в Херсоні.

Меню