ТОВ «Грін Тім»

Херсонська область – традиційно аграрний регіон України, де збирають найбільші за обсягами врожаї цибулі, моркви та капусти. Потенціал регіону має унікальні можливості для зростання: родючі землі, одну з найбільших меліоративних систем у світі та багаторічний досвід вирощування овочевої продукції численними успішними фермерськими господарствами. Але цей потенціал був істотно обмежений відсутністю умов для довготривалого зберігання овочевої продукції.

Саме тому місто Каховка – географічний та виробничий центр Херсонської області – було обрано інвесторами для будівництва одного з найбільших овочесховищ в Європі.

Компанія «Грін Тім» розпочала свою діяльність у 2010 році як багатофункціональне овочесховище, вертикально інтегроване у структуру розвиненого агропромислового комплексу Херсонської області. Після успішної реалізації інвестиційного проекту ЗАТ «Чумак» в м.Каховка інвестор із Швеції Карл Стурен вклав у будівництво  складу холодного зберігання овочів більш ніж  40 млн. доларів США. Сховище для холодного зберігання овочів є найбільшим в Україні та одним з найпотужніших у Європі і розраховане на 50 000 тон одночасного зберігання овочевої продукції. Виробнича зона обладнана сучасними лініями з сортування, доробки та пакування продукції.  Сховище знаходиться у м.Каховка Херсонської області.
У 2010 році було введено в експлуатацію першу чергу багатофункціонального овочесховища потужністю 50 тис. тон для зберігання та доробки цибулі, моркви, капусти, буряків, картоплі тощо. Сховище складається з трьох блоків, що устатковані окремими холодильними системами потужністю 1,5 МВт. Кожен блок розділено на 5 холодильних камер.
Технологія зберігання, монтаж і налаштування холодильного обладнання виконано провідними голландськими і німецькими виробниками. Овочі зберігаються в спеціальних контейнерах «голландського» типу, які виготовлені з якісної карпатської сосни з використанням оцинкованих з’єднувальних матеріалів, мають високий ступінь продування, і застосовуються для багаторівневого зберігання.

Вже восени 2011 року компанія «Грін Тім» стрімко увійшла на український свіжих овочів як перспективний гравець. Будівництво потужного багатофункціонального сучасного овочесховища відкрило нові перспективи для сільгоспвиробників:

• З’явилась реальна можливість для збільшення обсягів виробництва овочів, мінімізації та диверсифікації ризиків;
• Виробники овочевої продукції відтепер мають можливість отримати повний спектр логістичних послуг: контроль якості, зберігання, доробка, сортування, пакування овочів та інше;
• Компанія надає не лише послуги зі зберігання та доробки овочів, а й логістичні послуги з доставки та реалізації товару мережам супермаркетів під власною ТМ «Грін Тім»;
• Компанія «Грін Тім» розробила та запровадила в практику принципово нові для українських фермерів концепції співробітництва, які надають виробникам овочів інструментарій для управління ризиками.

За п’ять років компанія «Грін Тім» виросла від стартап-бізнесу до лідера ринку послуг зі зберігання, фасування та реалізації продукції власного бренду, яка користуються попитом не лише на внутрішньому ринку України, але й на експортних ринках Середнього Сходу та Європи.
Бренд «Грін Тім» вже добре впізнаваний на ринку. Український споживач може придбати овочі у супермаркетах найбільших роздрібних торгових мереж, таких як АТБ, Fozzy, Metro, ЕКО-маркет, «Вопак», «Брусничка», Varus та інші.
З року в рік компанія продовжує нарощувати обсяги виробництва, зберігання та продажу овочевої продукції на внутрішньому та зовнішньому ринках, поступово розширюючи асортимент якісних херсонських овочів.

Меню