Terra Tarsa

Міжнародна компанія ТОВ «ТерраТарса Україна» зі 100% голландськими інвестиціями (900 тис євро, засновник – «TerraTarsa B.V.» (Нідерланди) була утворена восени 2011 року в результаті злиття компаній Doktor Tarsa (Туреччина) і Терра ЛТД (Україна).

На сьогоднішній день компанія є провідним постачальником на ринку як України, так і сусідніх країн, комплексних технологічних рішень для інтенсивного вирощування широкого спектру сільськогосподарських культур.

Але у 1997 році історія успіху почалася з просування технології крапельного зрошення під брендом «Терра ЛТД». До 2008 року товариство стало найбільшим у світі дилером компанії T-Systems з об’ємом продажів 90 млн м, займаючи 50-60% українського ринку. Така ж доля була на російському ринку.

Далі «ТерраТарса Україна» почала виробляти спеціальні добрива на потужностях партнерів з Туреччини, реалізуючи їх в Україні та країнах СНД – це більше 20 видів базових NPK добрив, які виробляються на сучасному заводі в Європі. Однак виділяють компанію на ринку власні комплекси спеціальних добрив, створені на платформі свого наукового потенціалу.

Виробник є лідером в Україні постачанням хімічно чистих добрив і провідним постачальником комплексних високотехнологічних рішень для інтенсивного вирощування сільськогосподарських культур як на український ринок, так і на ринки сусідніх країн.

Основне виробництво розташоване в Нідерландах. Експорт добрив здійснюється в 74 країни, але в 2015 році було прийнято рішення щодо будівництва виробничих потужностей на півдні України.

У вересні 2017 року в Каховці почала працювати сучасна агрохімічна лабораторія «Терралаб» – єдина в Україні лабораторія, яка може зробити аналізи ґрунту, води, добрив і рослин на рівні найсучасніших лабораторій Америки та Німеччини. Обсяг інвестицій – 500 тис доларів США.

21 вересня 2018 року в рамках Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» між ТОВ «Терра Тарса Україна» і Херсонською обласною державною адміністрацією було підписано меморандум про співпрацю в реалізації інвестиційного проекту з будівництва в м. Каховка комплексу для прийому, зберігання, змішування та фасування мінеральних добрив. Створено відповідну робочу групу, до складу якої увійшли представники територіальних відділень центральних органів державної влади, місцевих органів державної влади і місцевого самоврядування.

В результаті спільної роботи 13 грудня 2018 року введено в експлуатацію 1-а чергу комплексу – цех з виробництва 3 млн тон на рік (60 л на день) рідких хімічно чистих мінеральних добрив.

Виробничий процес повністю автоматизований.

Компанія вже вклала в проект більше 1 млн доларів, а за 2018 рік нею було сплачено до бюджетів різного рівня понад 82 млн грн податків. Жителям Херсонщини підприємство забезпечило 75 робочих місць з високою заробітною платою.

Крім того, починається будівництво другої частини, відкриття якої заплановано на 2019 рік.

Контактна інформація:

ТОВ “ТЕРРАТАРСА УКРАЇНА”
ВУЛ. ПІВДЕННА, 4
м. КАХОВКА
74800 УКРАЇНА

ТЕЛ.: +38 (05536) 55 109;
ФАКС: +38 (05536) 55 137;
EMAIL: INFO@TERRATARSA.COM

Меню