ТОВ «Агропродукт, ЛТД»

ТОВ «Агропродукт, ЛТД» – багатогалузеве підприємство-холдинг,потужний виробник продукції рослинництва і тваринництва у Херсонській області. В обробітку компанії знаходиться 14,5 тисяч гектарів землі, на яких ми вирощуємо традиційні для півдня України культури – зернові (пшеницю, ячмінь, кукурудзу) і олійні (соняшник, сою, рапс). Більше 70% зрошуваних площ забезпечують стабільно високі врожаї навіть в несприятливі роки. Працевлаштовано більше 500 осіб.

Тваринництво

Напрямок представляє сучасний молочно-товарний комплекс у с. Долинське, Херсонської області. Глобальна реконструкція, кардинальне оновлення поголів’я і впровадження принципово нового формату утримання тварин на сьогодні вивели підприємство в лідируючу групу українських виробників молока. Комфорт і безпека тварин пріоритетні на молочно-товарній фермі ТОВ «Торговий дом «Долинское». Безприв’язне утримання худоби, збалансована повноцінна годівля, вентиляція та зрошення приміщень у спекотну погоду для зняття температурного стресу і, головне, управління поголів’ям допогають досягати добових надоїв на рівні американських та європейських господарств . Завдяки комп’ютеризації та відповідному програмному забезпеченню ферми відстежується кожна тварина, фіксується навіть її емоційний стан.

Більше ніж 3000 голів корів елітних порід.

Основний партнер із закупівлі сировини – ТОВ “Данон Дніпро”

Рослинництво

На землях, що обробляє компанія зростають пшениця, ячмінь, кукурудза, соя, рапс та соняшник.

40тис. тонн валовий збір продукції на рік.

Садівництво

Впроваджується перспективний проект висадження масштабного саду волоських горіхів. Лише 7% території землі пристосовані до вирощування саджанців цього виду, й українські землі найбільш благодатні з них.

 

Насінництво

Обидва господарства (ТОВ «Торговий дом «Долинское» та ТОВ «Дружба») мають статус насінницьких та щороку проходять атестацію в Інституті експертизи захисту рослин, підтверджуючи паспорта-патенти на вирощування оригінального насіння (еліти та насіння першої категорії). Спеціалісти господарств строго дотримуються спеціальних технологій вирощування та  післяжнивних операцій з елітним насінням, що дозволяє забезпечити його сортову чистоту та успішно проходити  дворівневий контроль у насінницьких лабораторіях.

Енергетика

У 2018 році збудовано найбільшу в Україні дахову фотоелектростанцію потужністю 2 МВт.

ТОВ «Агропродукт, ЛТД»

+38 (0552) 425-438, +38 (0552) 425-439,

+38 (0552) 425-440

E-mail: agroproductlcc@gmail.com

Україна, м.Херсон, вул.Віктора Гошкевича, 12

Меню