ТОВ НВП «5 елемент»

ТОВ «НВП «5 елемент» – українська компанія, створена в березні 2016 року в Херсонській області. Генеральний Директор компанії Білий Володимир Миколайович.

У вересні 2016 року на ІХ Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти»було презентовано проектну пропозицію щодо створення лабораторно-промислового комплексу по випуску нано добрив та підписано договір на 4 млн доларів США на поставлення продукції з компанією VUAGRO JSC «Vietnam». А вже 30 вересня 2017 року в рамках ХМіжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» відбулось урочисте відкриття унікального науково-виробничого підприємства «5 Element» в м.Гола Пристань. Основними напрямами роботи є розробка і виробництво екологічно чистих мікродобрив длясільськогосподарських культур для відтворення родючості ґрунтів та підвищення врожаю.

На даний момент виробничо-лабораторний комплекс в місті Гола Пристань Херсонської області має площу понад 2500 м кв., виробничі цехи – 825 м кв.

Місією компанії визначено екологізацію аграрного виробництва, розвиток біологічного землеробства.

Спеціалізація ТОВ «НВП «5 елемент»:

– розробка і виробництво екологічно чистих мікродобрив для сільськогосподарських культур, відтворення родючості ґрунтів, підвищення врожаю, покращення його якості (класності, сортності, смакових якостей);

– виробництво препаратів, які підвищують ефективність галузей АПК;

– вирощування та переробка продукції рослинництва.

Підприємство планує виробляти до 50 тонн мікродобрив щороку та забезпечувати його реалізацію по всьому світу. Наразі вже укладено домовленості про співпрацю з Литвою, Словаччиною, Чехією, Алжиром, Тунісом, Марокко, Єгиптом, Суданом, Угандою, Оманом, В’єтнамом, Брунеєм, Індонезією, Камбоджею, Лаосом, Малайзією, Сінгапуром, М’янмою, Таїландом, Казахстаном, Узбекистаном, Туркменією продукція буде також реалізовуватися і в Україні.

Меню