ТОВ СП «Нібулон»

Компанія зі світовим ім’ям ТОВ СП «Нібулон» успішно діє на території Херсонської області з 2012 року. З метою підтвердження готовності до сприяння інвесторам у будівництві терміналу керівництвом обласної державної адміністрації укладено меморандум про співпрацю та партнерство з ТОВ СП «Нібулон». У смт Козацьке Бериславського району Херсонської області зведено сучасне високотехнологічне підприємство – перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт філії «Козацька». Будівництво стало першим етапом реалізації інвестиційного проекту в Херсонському регіоні. Планова вартість склала 160 млн грн. Технічні характеристики наступні: об’єм зберігання зерна – 76 тис. тонн, добова потужність сушарок складатиме 4 тис. тонн, добова потужність по відвантаженню на водний транспорт – 10 тис. тонн, кількість працівників – 60 осіб.

Філія «Козацька»

Ще одним визначним інвестиційним проектом для Херсонської області став ювілейний 25-ий термінал у місті Гола Пристань, який буде побудовано ТОВ СП «Нібулон». Символічно, що рішення про його будівництво «Нібулоном» оголосили напередодні 25-ої річниці незалежності України та 25-ої річниці з дня заснування самої компанії. 05 серпня 2016 року було підписано Меморандум про співробітництво між Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ СП «НІБУЛОН» у сфері впровадження інвестиційного проекту з будівництва об’єкта транспортної інфраструктури – «Перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт» в м. Гола Пристань Херсонської області.

14 липня 2017 року у м. Гола Пристань Херсонської області відбулося урочисте відкриття нового перевантажувального термінала та підписання кредитної угоди на загальну суму 90 млн доларів США з Європейським банком реконструкції та розвитку. Вартість будівництва становить 500 млн грн, і традиційно для компанії «НІБУЛОН» потужне підприємство було збудовано менше ніж за 100 днів.

Окрім того, 30 липня 2017 р. вперше за 14 років від причалу компанії «НІБУЛОН» до Києва відчалило несамохідне судно з першою партією кавунів, зібраних консолідовано 28 херсонськими фермерськими господарствами. Це новий спільний інфраструктурний проект, який дозволить більш ефективно, своєчасно і порівняно недорого доставляти якісну продукцію від виробників до споживачів Дніпром. Таким чином,  розпочато внутрішні перевезення в обидва боки — вниз за течією та вверх проти неї.

Компанія «НІБУЛОН» спільно з Херсонською обласною адміністрацією розробила та впроваджує програма щодо розвантаження автошляхів від великотоннажних автомобілів, що має важливе значення як для держави, так і для області. Завдяки цьому на автошляхах Херсонської області щороку буде на 500 тис. тонн вантажів менше, адже вони переорієнтовані на водні транспортні артерії. Такими інвестиційними методами провідне сільськогосподарське підприємство України суттєво зменшує потік транспорту та огороджує Херсон та Миколаїв від потоку автотранспорту.

У планах лідера аграрного ринку України побудувати на Дніпрі та інших річках 10 підприємств, у тому числі в Херсонській області.  Це в корені змінить карту логістики України, що призведе до значного зменшення завантаженості українських доріг, заощадження бюджетних коштів та покращення екології.

Контактна iнформацiя

Адреса: вул. Велика Морська, 63, 54030, Миколаїв, Україна
Телефон: +38 (0512) 37-23-44, +38 (0512) 58-04-04,
Диспетчерська служба
перевантажувального термінала у м. Миколаїв
+3 (80512) 58 04 43
Факс: +38 (0512) 50-01-91,
+38 (0512) 58-04-05
E-mail: mail1@nibulon.com.ua
mail3@nibulon.com.ua
Меню