Підтримка влади

ПАНІ ТА ПАНОВЕ, ШАНОВНІ КОЛЕГИ ТА ІНВЕСТОРИ!
Вітання від сонячної та мальовничої Херсонської області – території екологічного землеробства, унікальних туристичних місцевостей, працьовитих та освічених людей і величної історії.
Від імені Херсонської обласної державної адміністрації запрошуємо потенційних інвесторів та бізнес-партнерів відвідати нашу область та відкрити можливості для інвестування.
Географічне розташування Херсонщини більш ніж вдале. Вона посідає 7-е місце за площею серед українських областей, її територією пролягають два міжнародні транспортні коридори, що поєднують європейські та азіатські торговельні шляхи.
Маючи вихід до Чорного та Азовського морів, область займає провідні позиції у розвитку транзитної логістики між Близьким Сходом та Європою, в тому числі відновлення судноплавства р. Дніпро. Два працюючі морські порти у м. Херсон та м. Скадовськ надають широкі можливості для збільшення товарообігу.
Агропромисловий комплекс – це найпродуктивніший сектор економіки Херсонської області, що динамічно розвивається. Херсонські фермери експортують понад 2,5 млн т сільськогосподарської продукції щороку. Завдяки розгалуженій системі зрошення, регіон має потужний потенціал для розвитку переробної промисловості.
Херсонська область – це справжня перлина Півдня України з унікальними курортами, недослідженими місцевостями надзвичайної краси, створеними природою, пейзажними блакитними лагунами та лікувальними грязями. Туризм швидко розвивається. Саме тому надання туристичних послуг високої якості має велику підтримку з боку місцевої влади.
Багатий економічний потенціал, в тому числі людські та природні ресурси, створює стійку платформу для розширення традиційних галузей промисловості, а також впровадження інновацій та високих технологій.
Реалізація всіх наших планів та нарощування потенціалу неможливі без активної ділової позиції внутрішніх та зовнішніх інвесторів. Разом з новою, амбітною та професійною командою Президента України Володимира Зеленського, Херсонська обласна державна адміністрація готова вітати та надавати всебічну підтримку інвесторам, зацікавлених у застосуванні своїх унікальних можливостей в області. Прозорі визначені законом правила ведення бізнесу гарантовані для всіх, хто створюватиме нові робочі місця для місцевих жителів та сплачуватиме податки до місцевого бюджету.
Обласна державна адміністрація відкрита для бізнес-місій з усього світу та готова познайомити їх з усіма можливостями, які пропонує Херсонщина. Запрошуємо до Херсонської області – території, привабливої для ведення бізнесу та комфортної для життя!
З повагою,
Херсонська обласна
державна адміністрація
РАДА ІНВЕСТОРІВ
З метою налагодження постійної комунікації та зворотного зв’язку з інвесторами та підприємцями, а також покращення бізнес-клімату в Херсонській області розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 05 лютого 2020 року № 108 утворено Херсонську регіональну раду інвесторів та з питань захисту бізнесу.
СТИМУЛЮВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Положення спрямоване на врегулювання загальних питань стимулювання вітчизняних та закордонних, в особі зареєстрованих у встановленому порядку представництв, інвесторів, які здійснюють чи планують реалізацію пріоритетних інвестиційних проектів за рахунок різних джерел фінансування на території Херсонської області.
ПОЛОЖЕННЯ ПРО СТИМУЛЮВАННЯ
АПЕЛЯЦІЙНА РАДА
Апеляційна рада покликана опрацьовувати скарги представників бізнесу щодо проблемних питань, які виникають у ході отримання ними дозвільних документів у сфері будівництва, та розробленню пропозицій, які б сприяли оптимальному та найшвидшому розв’язанню таких проблемних питань з ДАБІ, тим самим сприяючи поліпшенню інвестиційного та бізнес-клімату в регіоні.
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ТА ПОЛОЖЕННЯ ПРО АПЕЛЯЦІЙНУ РАДУ
СУПРОВОДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ
 З метою всебічного розгляду питань, пов’язаних з реалізацією в області інвестиційних проектів, продовження роботи з покращення інвестиційного клімату в регіоні створено робочу групу за участю керівників структурних підрозділ ОДА, представників територіальних органів влади
РОЗПОРЯДЖЕННЯ ТА СКЛАД РОБОЧОЇ ГРУПИ

Залишились питання чи зауваження?

Потребуєте підтримки з боку органів державної влади?

Пропонуємо Вам заповнити короткий опитувальник

  Назва компанії/організації


  Пропозиції/зауваження


  Проблемні питання, які потребують вирішення в разі наявності


  Контакти для зворотного зв’язку (Контактна особа, тел., електронна адреса)


  Пам’ятайте!

  Важливо здійснити реєстрацію юридичної особи для відповідного  підприємства на території області.

  Соціальна ініціатива з боку інвесторів також вітається

  Херсонська обласна державна адміністрація
  тел.: (0552) 42-40-50
  факс: (0552) 32-11-03
  e-mail: kanc@khoda.gov.ua
  http://khoda.gov.ua

  Херсонська обласна рада
  Тел./факс: (0552) 42-54-08
  oblrada_ks@hotmail.com
  http://khor.gov.ua

  Меню