Рекомендації з розробки проектних пропозицій та залучення МТД

Оформлення проектних пропозицій та складання грантових заявок

Формат проектної заявки може бути різним залежно від вимог донорської організації. У рекомендаціях до написання грантових заявок ви зможете дізнатися як правильно оформляти проектну заявку для того, щоб вона була більш прийнятною для донорів. Зможете отримати інформацію як правильно формувати назву проекту, опис проекту, зробити обґрунтування, визначити цілі, завдання та індикатори, також як здійснювати управління проектом, його фінансовий та економічний аналіз.
З точки зору донора, проект має вирішити конкретну проблему в конкретній сфері. Ви маєте точно викласти проблему, яку збираєтесь розв’язати за допомогою вашого проекту, та шляхи її вирішення. Необхідно показати ясне бачення витоків тієї або іншої проблеми, її суті та способів розв’язання.

ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ОТРИМАННЯ МТД

10 кроків для реалізації проекту!

Результат у разі позитивного рішення:               ПЕРЕМОГА У КОНКУРСІ ТА ОТРИМАННЯ ГРАНТУ НА РЕАЛІЗАЦІЮ ВАШОЇ ІДЕЇ АБО ІНІЦІАТИВИ!!!

Рекомендації з написання проектних пропозицій. Ми зібрали кращі підказки для вас:

  • Посібник з фандрайзингу
  • Рекомендації до складання грантових заявок

Проектна пропозиція складається українською та англійською мовами (або мовою прийнятною для донорів) обсягом на 1-2 сторінки.

<

Меню