Андрій Гордєєв зустрівся з представниками компанії «Shenwu Technology Group Corporation»

20 грудня голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв та його заступник Євген Рищук провели робочу зустріч із представниками китайської компанії «Shenwu Technology Group Corporation».

Сторони обговорили питання щодо можливого інвестування компанії «Shenwu Technology Group Corporation» в екологічні проекти Херсонської області, а саме будівництво сміттєпереробного заводу.
У ході діалогу китайські партнери презентували 2 відеоролика, в яких йшлося про інноваційні технології в різних галузях у сфері охорони навколишнього середовища та енергоресурсів, зокрема й про методи сміттєпееробки.

«Нас зацікавила технологія переробки та утилізації сміття, яку представила компанія «Shenwu Technology Group Corporation». Перш за все для нас в пріоритеті інноваційний та, головне, екологічний підхід до вибору методів утилізації сміття, яку пропонує інвестор», – підкреслив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Результатом зустрічі стало підписання меморандуму про взаєморозуміння між Херсонською обласною державною адміністрацією, китайською компанією «Shenwu Technology Group Corporation» та канадською компанією «Projex International Inc.»
У свою чергу Сонг Сінь, генеральний менеджер з планування та розвитку, заступник генерального директора компанії «Shenwu Technology Group Corporation»  запевнив, що підписання меморандуму є лише першим етапом кооперації між Херсонським регіоном та компанією «Shenwu Technology Group Corporation».
Крім того, він додав: «Вже у Пекіні ми опрацюємо і надамо відповідні розрахунки та бізнес-план щодо подальшої нашої співпраці».
Нагадаємо, що протягом 10-12 листопада делегація з Херсонщини на чолі з очільником області Андрієм Гордєєвим перебувала з робочим візитом у Китайській Народній Республіці з метою огляду сміттєпереробних заводів, зокрема й потужностей корпорації «Shenwu Technology Group Corporation».

Меню