Обговорені перші кроки щодо проведення на Херсонщині форуму «АГРОПОРТ-2018» під час першого засідання оргкомітету форуму

02 березня в м.Херсон у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось перше засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області у 2018 році форуму «АГРОПОРТ-2018».

В комітеті нараховується близько 50 учасників серед яких фахівці ОДА, фермери, депутати обласної ради, підприємці та ректори університетів під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука.

Цього року на Херсонщині 26-28 липня на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться форум «АГРОПОРТ-2018», який охопить весь потенціал агропромислового комплексу південного регіону.

Загальну концепцію Форуму презентував Дмитро Титаренко, директор ТОВ «Авіабренд».

Форум стане майданчиком для обміну інформацією про технології, програми і новинки у сільськогосподарській галузі, а також допоможе налагодити ділові зв’язки між фахівцями і підприємцями галузі.

Під час агропромислової виставки презентують передові та енергоефективні технології, переробка сількогосподарської продукції та послуги по супроводу бізнесу.

Біля аеропорту відбудуться демо-покази:  стаціонарний показ техніки, індивідуальні демонстрації і тест-драйви.

У програмі Форуму пройдуть семінари та воркшопи на тему актуальних напрямків агропромислового комплексу для Півдня країни та логістичних питань, в тому числі річкових та морських перевезень.

Відбудеться стратегічний форум під час якого будуть розглянуті інвестиції в агробізнес, іноземний досвід та  проекти міжнародної технічної допомоги.

Окрім цього 10 кращих аграріїв і підприємців галузі отримають відзнаки під час заходу AGROPORT Awards Kherson.

Форумом вже зацікавились компанії з інших міст та навіть більше ніж форумом у Львові, який пройде у квітні цього року і презентує потенціал заходу країни.

Під час форуму у Львові планується участь делегації Херсонщини та представлення експозиції Херсонщина аграрна.

Також під час засідання були обговорені питання щодо медіа супроводження заходу та формування пакету презентаційних матеріалів.

Меню