Зустріч з представниками Програми місцевого системного розвитку та проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

Повідомляємо, що з вересня 2018 року розпочалась інноваційна програма розвитку спроможності об’єднаних територіальних громад в управлінні земельними ресурсами та залученні інвестицій – «Програма місцевого системного розвитку» (далі – Програма), яка виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з ТОВ «Бломінфо-Юкрейн», громадською організацією «Деспро» та Київським економічним інститутом у рамках проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

У зв’язку з цим 09 жовтня 2018 року об 11 год. у приміщенні обласної державної адміністрації (пл. Свободи, 1, І поверх, зал засідань) відбудеться інформаційна зустріч з представниками Програми та проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» з метою надання більш детальної інформації про Програму, обговорення шляхів її впровадження в області та обсягу технічної допомоги, яку отримають громади.

До участі у заході запрошені представники ОТГ області, територіальних органів центральних органів виконавчої влади у сферах: земельних відносин, лісового господарства, розвитку водного господарства, структурних підрозділів обласної державної адміністрації у сферах: охорони навколишнього природного середовища, охорони культурної спадщини, містобудування та архітектури, а також структурного підрозділу районних державних адміністрацій у сфері містобудування та архітектури.

Тези до зустрічі (завантажити)

Меню