Відбудеться перше засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області форуму «АГРОПОРТ-2018»

Відбудеться перше засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області форуму «АГРОПОРТ-2018»

Новини

02 березня 2018 року об 11 годині у приміщенні обласної державної адміністрації (м. Херсон, пл. Свободи, 1, І поверх, зал засідань) відбудеться засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області у 2018 році форуму «АГРОПОРТ-2018».

Під час засідання обговорюватимуться питання щодо формування загальної концепції та проекту програми Форуму, розробки плану заходів щодо організації та проведення Форуму, медіа супроводження заходу та формування пакету презентаційних матеріалів.

Довідково: АГРОПОРТ  Україна ™(www.agroport.ua) – щорічний масштабний захід з підтримки фермерства та сільгоспвиробників України і Східної Європи. Проходить з 2015 року за підтримки ФАО і входить в календар ООН. Традиційно тематика заходу корелюється з генеральною лінією ФАО і підтримує тематику Міжнародних років, які приймає Генеральна асамблея ООН. Форум є комплексним і складається з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції та серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу. З моменту заснування проходить на майданчиках Міжнародних аеропортів. З 2018 року АГРОПОРТ проходить в трьох містах та охоплює інтереси індивідуально західних, південних та східних агровиробників.

26-28 липня 2018 року на території Херсонського аеропорту відбудеться Міжнародний форум Агропорт Південь Херсон 2018. У рамках проведення АГРОПОРТ Південь у Херсоні, будуть порушені теми розвитку сільськогосподарської логістики, систем зрошення, овочівництва, садівництва, виноградарства, тепличного господарства та провадження зеленої енергетики. У форумах планують взяти участь вищі посадові особи України, керівники АПК регіонів-партнерів, представники дипломатичного корпусу, керівники органів місцевого самоврядування, науковці, а також провідні представники ділових кіл Львівщини, Херсонщини та Харківщини.

Меню