Відбулось перше засідання робочої групи щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовського морів Херсонської області

З метою об’єднання зусиль для реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовського морів Херсонської області при обласній державній адміністрації створено робочу групу, до складу якої увійшли голови районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування курортних районів, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, територіальних органів влади, наукових установ, депутати обласної ради.

12 березня 2018 року об 11 годині у приміщенні обласної державної адміністрації відбулось перше засідання робочої групи щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовського морів Херсонської області.

У ході засідання було розглянуто план заходів з реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного моря в Голопристанському районі.

Також були розглянуті можливості залучення додаткових ресурсів для проведення заходів з берегоукріплення шляхом участі у Програмі прикордонного співробітництва Європейського інструмента сусідства та партнерства «Басейн Чорного моря 2014 – 2020», конкурсі проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

З метою фінансування проекту щодо берегоукріплення з державного бюджету від обласної державної адміністрації буде направлено письмове звернення до народних депутатів України, які представляють Херсонщину щодо лобіювання питання затвердження Закону України «Про загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Чергове засідання робочої групи планується провести наступного тижня та залучити до участі представників наукових установ.

Меню