До кола партнерів Форуму «Таврійські горизонти» приєднався Фонд державного майна України

 

Вже другий рік поспіль активну участь у «Таврійських горизонтах» бере участь Фонд державного  майна України.

Урядом України затверджено перелік близько 300 державних об’єктів, які планується приватизувати у 2018 році. До цього переліку ввійшли об’єкти з різних сфер економіки, зокрема, енергетики, інфраструктури, сільського господарства, хімічної промисловості та інших. Серед них і Херсонська ТЕЦ, а також ще близько 10 об’єктів малої приватизації.

Зі вступом у силу Закону України “Про приватизацію державного і комунального майна” (№2269-VІІІ 18 січня 2018) процес приватизації став одним із найефективніших і прозорих інструментів для інвестування в інфраструктурні проекти в державі.

Для обговорення основних законодавчих аспектів, а також представлення самих об’єктів приватизації програмою Форуму передбачена окрема панель на тему: «Прозора приватизація та державно-приватне партнерство», модератором якої виступить радник Міністерства інфраструктури України, екс-заступник Міністра оборони України, лідер Офісу розвитку державно-приватного партнерства в інфраструктурі, а головне – великий друг Херсонщини Юрій Гусєв.

Також в рамках панельної дискусій планується представлення об’єктів портової інфраструктури Херсонщини, які доцільно розглядати для інвестування за механізмом ДПП.

Меню