Підготовлено Програму розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва Херсонської області на 2019-2021 роки

З метою підвищення міжнародного іміджу Херсонської області, формування довіри до Херсонщини, як безпечної та надійної території для реалізації інвестиційної діяльності, забезпечення сприятливих умов для ведення бізнесу, розширення міжнародного співробітництва, а головне створення нових робочих місць Департаментом інвестиційної та промислової політики було підготовлено Програму розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва на 2019-2021 роки.

Так, Програма передбачає реалізацію довгострокових цілей шляхом виконання цілого ряду завдань з просування інвестиційного потенціалу Херсонщини на внутрішньому та міжнародному ринках в різноманітних галузях економіки.

До участі у формуванні проекту Програми були залучені провідні експерти Херсонщини, представники громадських організацій, територіальних органів виконавчої влади, Херсонська торгово-промислова палата.

Реалізація Програми дозволить поліпшити імідж області як одного з найбільш інвестиційно привабливих регіонів для залучення іноземних інвестицій, залучити в економіку регіону інвестиційні ресурси, збільшити обсяги податкових надходжень до бюджету, створити нові робочі місця.

Ми відкриті для пропозицій, отже пропонуємо ознайомитись з проектом Програми розвитку інвестиційної діяльності та міжнародного співробітництва на 2019-2021 роки.

Пропозиції надсилати на електронну скриньку: invest.inkherson@gmail.com

Програма розвитку інвестиційної діяльності

Додаток 1 Ресурсне забезпечення

Додаток 2 Заходи останні

додаток 3 Інвестпроекти

Меню