Державні службовці з регіонів України взяли участь у навчальному тренінгу з управління проектним циклом

За сприяння Програми «U-LEAD з Європою» та Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у період з 24 по 26 січня 2018 року в м. Дніпро відбувся навчальний тренінг «Управління проектним циклом».

Тренінг було проведено групою радників з впровадження державної регіональної політики в Україні в рамках Програми «U-LEAD з Європою»: Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку. Група радників була представлена В’ячеславом Топоровим – радник з розробки та впровадження проектів та Наталією Лукашенко – радник з питань моніторингу проектів.

Участь у тренінгу взяли представники Київської, Одеської, Херсонської, Запорізької, Харківської та Кіровоградської обласних державних адміністрацій. Від Херсонської обласної державної адміністрації участь у тренінгу взяв Посунько С.В. – головний спеціаліст відділу супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації.

Програма тренінгу включала такі теми як планування та проектний цикл, стратегія та проект, типи проектів, аналіз ситуацій та потреб, логічна матриця проекту, графік впровадження проекту та його бюджет. Тренінг включав в себе також практичні вправи, такі як «Побудова дерева проблем», «Дослідження мотивації», «Аналіз зацікавлених сторін», «Побудова логіки впровадження проекту».

Також учасники навчились готувати та подавати заявки на отримання гранту та ознайомляться з процедурою оцінки проектів та подальшими технічними кроками втілення проектів у життя.

Програма «U-LEAD з Європою» сприяє створенню багаторівневої системи управління, яка є прозорою, підзвітною та реагує на потреби населення України та фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

http://tsnap.ulead.org.ua/

Меню