Каланчацька ОТГ стане енергоефективною

06 вересня 2018 року в м. Києві відбулась конференція, присвячена питанням енергоефективності в малих містах. Конференція організована в рамках проекту «Енергоефективність у громадах II (EEIM II)», що реалізується за дорученням Уряду Німеччини компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH до весни 2020 року.

За результатами незалежної оцінки консультантів Каланчацька громада увійшла до 30 відібраних учасників проекту EEIM II. Під час конференції Каланчацький селищний голова підписав договір про співпрацю та представив громаду і перспективи її розвитку.

Проект EEIM II, зокрема, технічно та організаційно підтримуватиме та навчатиме громади інтегрованому підходу до енергетичного менеджменту.

Сьогодні показник споживання енергетичних ресурсів в Україні в декілька разів перевищує середньоєвропейський, що катастрофічно впливає на економічне та екологічне становище країни. Відповідно, завдяки раціональному використанню теплоносіїв можна досягти суттєвого покращення енергетичної, екологічної та економічної ситуації.

У більшості випадків споживання опалення та енергії використовується надзвичайно марнотратно, адже в холодну пору втрачається велика кількість тепла через прогнивші рами вікон, стіни, горище, підвальні приміщення тощо. Саме тому Каланчацька селищна рада вирішила прийняти участь у проекті EEIM II для покращення енергоефективності та економії бюджетних коштів.

Меню