Китайські інвестори зацікавлені у інвестиційному потенціалі Херсонщини

31 травня 2018 року відбувся офіційний візит китайської делегації на чолі з Генеральним секретарем Китайської асоціації з розвитку підприємств за кордоном Хі Женвей на Херсонщину.

В рамках Другого Українсько-Китайського форуму економічного співробітництва, організаторами якого виступають Китайська асоціація з розвитку підприємств за кордоном (Chinese Overseas Development Association (CODA) та Торгово-промислова палата України китайські бізнесмени взяли участь у заходах присвячених Міжнародному дню поля, який відбувся на базі Інституту зрошуваного землеробства НААН та Українсько-Китайському Форумі економічного співробітництва в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці ім.О.Гончара.

З вітальними словами учасників Форуму привітали директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі обласної державної адміністрації Бутрій Д.С., президент Херсонської торгово-промислової палати Остроумова В.В. та генеральний секретар Китайської Асоціації з розвитку підприємництва за кордоном пан Хе Чженвей.

Китайській делегацій було представлено близько 10 проектів в туристичній, аграрній, промисловій та інфраструктурній галузі, які неабияк зацікавили китайських бізнесменів.

Відкрив презентацію інвестиційного потенціалу області проект реконструкції Міжнародного аеропорту «Херсон», на засадах державно-приватного партнерства, який по праву вважається  точкою економічного зростання регіону.

Представники китайської делегації ознайомились і з туристичним потенціалом Херсонщини. Проект з розбудови прибережної курортної зони з сучасною інфраструктурою, розважальними комплексами та готелями міжнародного рівня  Арабатської Стрілки значно зацікавив потенційних інвесторів. Ще одним відкриттям для китайської делегації став унікальний проект  Лемурійське озеро в Присиваській ОТГ.

Крім того, бізнесмени ознайомились більш детально з інвестиційними проектами у промисловій галузі. Зокрема проект з створення Херсонського індустріального парку на базі Херсонського машинобудівного заводу та проектами у сфері суднобудування ХДЗ «Паллада».

Херсонщина має вигідне географічне розташування та кліматичні умови, що дозволяють вирощувати та експортувати рекордну кількість сільськогосподарської продукції. Так, бізнесменів вразив потенціал та перспективи відновлення зрошення, розвитку тваринництва, переробки та зберігання.

Ключовою подією заходу стало спілкування у форматі В2В під час якого підприємці Херсонщини мали змогу особисто поспілкуватись з китайськими бізнесменами  та встановити ділові контакти.

Меню