Компанія «Байєр» надає гранти для поліпшення життя людей у сільській місцевості

У рамках щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього» компанія «Байєр» оголошує про початок прийому пропозицій від громадських організацій на грантове фінансування. Мета програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програмою вже було підтримано реалізацію таких грантових проектів:   встановлення енергоефективного освітлення вулиць,  облаштування інклюзивних майданчиків, створення молодіжних просторів на базі бібліотек, придбання сучасного медичного обладнання, організація навчання для сільських лікарів, фермерів, школярів, безробітних та інше.

Цього року пропозиції приймаються за такими напрямами:

  • освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримка шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів.
  • програми зі сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Основні вимоги до проектів:

  • максимальний розмір гранту – не більше  200 000 грн.;
  • реалізація проекту не повинна перевищувати 6-ти місяців;
  • від організації приймається лише одна заявка;
  • співфінансування не обов’язкове, але підвищує шанси отримати грант.

Для участі у грантовому конкурсі заявку потрібно надіслати на електронну адресу: nataliia.tsuman@bayer.com до 24 лютого 2019 року.

Детально ознайомитись з умовами участі у конкурсі можна за посиланням http://www.bayer.ua/development/reports/grain_basket_of_the_future.

Меню