Круглий стіл: Шлях до ліквідації голоду до 2030 року – фокус на Цілі Сталого Розвитку в українському АПК

 

Всесвітній день продовольства (WFD) – міжнародна пам’ятна дата, що відзначається щорічно 16 жовтня. Вона була проголошена в 1799 році на конференції Продовольчої і сільськогосподарської організації Об’єднаних Націй (ФАО) і знаменує дату заснування організації в 1945 році. У 2018 році WFD проходить під девізом «Ми зможемо досягти #НульовогоГолоду до 2030 року».

До 2030 року за прогнозами чисельність населення у світі збільшитися приблизно до 8,3 млрд, що також обумовлює стійке зростання попиту на продовольство. Це передбачає інтенсифікацію сільськогосподарського виробництва, включно з розвитком малого і середнього фермерства, створення додаткових виробничих ланцюгів, поліпшення соціальних умов життя у сільській місцевості та раціональне використання природних ресурсів.

06 липня 2018 року о 10 годині у приміщенні Медіа-центру Agrogeneration (м. Київ, Мандарин Плаза, вул. Басейна, 6, 8 поверх) відбудеться засідання за круглим столом на тему: «Шлях до ліквідації голоду до 2030 року – фокус на Цілі Сталого Розвитку в українському АПК».

Під час круглого столу відбудеться обговорення ряду тенденцій, проблем і пріоритетних дій на шляху до досягнення нульового голоду до 2030 року – дати, коли закінчується дія Порядку Денного в галузі сталого розвитку до 2030 року. Викорінення голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування та «Нульовий голод» – це ціль №2                з 17 Цілей Сталого Розвитку (ЦСР), які країни зобов’язалися виконати у вересні 2015, для вирішення глобальних проблем, пов’язаних з викоріненням бідності, голоду і недоїдання, зміною клімату, забезпеченням інклюзивного зростання і раціональним управлінням природними ресурсами.

Теми для обговорення:

 • Інвестиції в сільське господарство. Формування ринкової інфраструктури та поліпшення якості товарів повсякденного попиту для зростання продуктивності і доходів сільського населення.
 • Екосистемний підхід для забезпечення більш високої сільськогосподарської продуктивності при меншому використанні ресурсів. Досвід південних регіонів.
 • Диверсифікація видів зайнятості в сільських районах та уповільнення процесів переселення в міста.
 • Приватно-державна співпраця у досягненні Цілей Сталого Розвитку та залучення досвіду ФАО у вітчизняний АПК.
 • 5 років підтримки стратегічних тем ФАО в Україні – передумова для подальшої інкорпорації ЦСР.

Спікери:

 • Михайло Малков, координатор програм розвитку ФАО в Україні.
 • Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграціі.
 • Володимир Маліновский, провідний науковий консультант «Інститут здоров’я рослин» (Україна) провідний науковий консультант ЄБРР.
 • Олександр Паливода, директор Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації.
 • Дмитро Ніколаєв, менеджер проекту UHBDP.
 • Богдан Шаповал, голова Ради з питань експорту продовольства (UFEB).
 • Сергій Булавін, віце-президент компанії AGROGENERATION.
 • Дмитро Титаренко, генеральний менеджер AGROPORT Ukraine.

Для учасників і представників ЗМІ відкрита обов’язкова реєстрація: wfd.agroport.ua.

Координатор: Єлизавета Гоголева e-mail: elizaveta@agroport.ua                        тел.: (+38 099) 501-77-29, (+38 057) 766-55-43.

Меню