«Монсанто Україна» оголошено конкурс програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього»

Місія програми – поліпшення життя людей у сільській місцевості шляхом згуртування громад, підвищення громадської свідомості та соціальної активності для вирішення місцевих проблем.

Програма підтримує реалізацію проектів за такими напрямами:

– освітні програми, спрямовані на покращення освіти у сільській місцевості, зокрема підтримку шкіл, бібліотек, наукових центрів, навчальних програм для фермерів;

– програми із сталого розвитку середовища громад, у тому числі підтримка програм з покращення енергоефективності та доступу до чистої води, підтримка центрів для людей з особливими потребами, забезпечення інших місцевих потреб.

Гранти для реалізації проектів надаються громадським об’єднанням та благодійним організаціям. Сума гранту – від 50 000 грн. до 200 000 грн.

Відбір пропозицій проектів здійснюватиметься у два етапи:

1 етап – учасник надсилає Аплікаційну анкету №1 (завантажити) з короткою інформацією українською мовою до 24 грудня 2017 року включно в електронному вигляді на адресу charity.ukraine@monsanto.com. Результати відбору першого етапу будуть повідомлені електронною поштою орієнтовно до 31 січня 2018 року. У разі позитивного рішення, учасник отримає запрошення для участі у другому етапі відбору.

2 етап – Аплікаційна анкета №2 (більш детальна інформація англійською та українською мовами) надсилається учасником до 25 лютого 2018 року включно на адресу charity.ukraine@monsanto.com. Після розгляду Наглядовою Радою, остаточне рішення про отримувачів грантів буде оголошене орієнтовно в червні 2018 року.

За період роботи Програми були підтримані наступні соціальні проекти: створення центру мобільної інформатизації у школі (придбання комп’ютерів), конструкція дитячого майданчика для дітей з особливими потребами (спорудження унікального тренажера – спортивного майданчика), впровадження соціального підприємництва (проведення тренінгів для започаткування власної справи в сільській місцевості), створення парку для людей з особливими потребами (облаштування доріжок та пандусів), розвиток читацької культури (придбання обладнання для бібліотек), енергоефективне освітлення вулиць (встановлення сонячних батарей та LED світильників), створення комфортних умов для занять спортом (ремонт та оснащення спортивного комплексу) тощо.

Більш детальна інформація про конкурс за посиланням (детальніше)

Меню