ОГОЛОШЕНО ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА ОТРИМАННЯ НАГОРОДИ DUBAI INTERNATIONAL BEST PRACTICES AWARD FOR SUSTAINABLE DEVELOPMENT

За інформацією від Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах керівництво емірату Дубай оголосило про початок чергового циклу відбору кандидатів на отримання нагороди Dubai International Best Practices Award for Sustainable Development. Загальний призовий фонд становить 1 млн дол. США. Нагорода відзначає найкращі світові приклади сталого міського розвитку, який є результатом співробітництва між державним, приватним та громадянським секторами у сферах:

  • міського відновлення та публічних просторів;
  • будівництва інноваційних будинків;
  • сталих систем міського харчування;
  • вирішення проблем зміни клімату та зменшення забруднення;
  • планування та менеджменту міської інфраструктури.

Потенційними кандидатами на отримання нагороди можуть бути національні та регіональні уряди, міські адміністрації та їх асоціації, неурядові організації, міжнародні агентства, об’єднання громад, науково-дослідні інститути, приватні та державні фонди, ЗМІ та приватні особи.

Кінцевий термін подачі заявок – 30 квітня 2020 року. Нагородження переможців відбудеться в рамках виставки Dubai Expo 2020.

Деталі проведення відбору та інформація про захід розміщені за посиланням https://www.dubaiaward.ae/.

Зацікавленим представникам бізнесу, державних установ та організацій, громадських об’єднань та приватним особам пропонуємо ознайомитись з рекомендаціями для подачі заявки на участь у відборі.

Меню