Національний центр з підготовки незалежних експертиз при інституті економіко-правових досліджень Національної академії наук України надає допомогу суб’єктам господарювання у сфері права та економіки

В Інституті економіко-правових досліджень Національної академії наук України працює Національний центр з підготовки незалежних експертиз у сфері права та економіки. Висококваліфіковані фахівці Національного центру (доктори та кандидати наук), які мають багаторічний досвід підготовки експертиз у сфері права та економіки, допоможуть суб’єктам господарювання в найкоротші терміни вирішити складні питання, які виникають:

  • у процесі інвестиційної діяльності, у тому числі з іноземними інвесторами;
  • при оподаткуванні, у тому числі пільговому;
  • при митному регулюванні;
  • щодо корпоративних взаємовідносин;
  • з інших складних проблем у сфері господарювання.

Фахівці можуть підготувати експертні висновки, які вимагають спеціальних знань щодо економіки, бухгалтерського обліку, оподаткування, інвестиційної діяльності, митної справи, а також експертизи у сфері права.

Особливу значимість експертні висновки у сфері права набули в зв’язку зі змінами процесуального законодавства України ст. 70 ГПКУ, ст. 69 КАСУ,
ст. 73 ЦПКУ передбачають , що експертом з питань права може залучатися особа , яка має науковий ступінь та є визнаним фахівцем в галузі права.

Експертні висновки, які підготовлено фахівцями, приймаються для розгляду і врахування судовими органами, України та зарубіжних країн, органами місцевого самоврядування, фіскальними та іншими органами державного управління.

Фахівцями Інституту підготовлено більше десяти тисяч експертних висновків, у тому числі для таких суб’єктів господарювання, як ПАТ «Укрзалізниця», ДП «Укрспирт», Донбаська паливно-енергетична компанія, ПАТ «Павлоградвугілля», ТОВ «АГРО-ІНВЕСТ» та інших.

За консультацією та підготовкою наукової експертизи

у сфері права та економіки звертатись

Адресса: м. Київ, вул. Желябова, буд. 2, каб. 323.

Тел: +38 (044) 227 25 58; +38 (050) 509 20 77

e-mail: expertizcentre@gmail.com

Меню