На Херсонщині проведено моніторинг ремонту доріг за підтримки ПРООН

19 листопада 2018 року в м. Херсон (готель «Оптіма») відбулось засідання за «круглим столом» за результатами реалізації проекту ПРООН «Прозорість сектору надання послуг з ремонту доріг в Херсонській області».

У засіданні взяли участь: Департамент будівництва та інфраструктури ОДА, Департамент інвестиційної та промислової політики ОДА, Служба автомобільних доріг Херсонської області, координатор ПРООН в Херсонській області Есма Умерова та ЗМІ.

Програмою розвитку ООН в Україні було оголошено конкурс малих грантів для регіональних громадських організацій з метою моніторингу доброчесності та прозорості організації та виконання ремонтів доріг України. У Херсонській області переможцем конкурсу стала ГО «В єднанні сила».

Основна мета проекту «Прозорість сектору надання послуг з ремонту доріг в Херсонській області» полягала в тому, щоб підвищити прозорість сектору надання послуг з ремонту доріг в Херсонській області та підняти питання важливості громадського контролю в цьому секторі, а також налагодити співпрацю та взаємодію з представниками органів влади, які займаються питаннями будівництва та ремонту доріг, з метою покращення якості надання послуг з ремонту доріг та їх контролю в області.

У рамках проекту було проведено моніторинг 19 ділянок (17 ділянок – Служба автомобільних доріг, 2 ділянки – Департамент будівництва та інфраструктури ОДА), по яким проводився середній капітальний ремонт, будівництво чи реконструкція в період з 01.08.16 р. по 20.08.18 р. Всього, за вказаний період, було відремонтовано трохи більше 75 км доріг на загальну суму близько 650 км грн. Середня вартість ремонту 1 км дороги сягає 8 млн. 667 тис. грн.

Матеріали моніторингу були підготовлені та направлені до ПРООН та відповідних органів для реагування та усунення недоліків.

Меню