На Херсонщину завітала Міжнародна місія пожежної допомоги (IFRM) США

13 квітня 2018 року о 12.00 в приміщенні обласної державної адміністрації (I поверх, зал засідань) відбулась робоча зустріч голови обласної державної адміністрації Гордєєва А.А. з делегацією Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) США.

Мета візиту делегації Міжнародної місії пожежної допомоги (IFRM) – налагодити співпрацю по передачі гуманітарної допомоги у вигляді пожежно-технічного обладнання підрозділам ДСНС у Херсонській області. Крім того їх місія працює відразу в двох напрямках – допомагають пожежним з відповідним оснащенням, а також проводять для працівників спеціальні тренінги та навчання.

Отже, під час зустрічі представники Міжнародної місії висловили свої наміри щодо розвитку довгострокових відносин з Херсонщиною та можливості надання допомоги щодо протипожежного захисту області.

Також напередодні зустрічі, 12 квітня 2018 року, делегація на чолі з президентом IFRM Брайаном Абботом відвідала пожежно-рятувальну частину по охороні Олешківського району, детально ознайомилися з наявною технікою, наочно переконалися у її потужності і можливостях, зокрема, у ліквідації лісових пожеж. Делегація на власні очі побачила наскільки проблемними є лісові насадження в Олешківському районі і в чому полягає складність їх гасіння за відсутності повного фінансування лісомисливських господарств.

Меню