На Херсонщині буде створено кластер креативних індустрій

Сьогодні в приміщенні обласної державної адміністрації відбулось перше засідання робочої групи щодо створення кластера креативних індустрій Херсонщини.

Участь у заході взяли представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань та навчальних закладів, бізнесу та культури.

Створення Кластеру креативних індустрій ініційовано ГО «Бізнес-асоціація «МИ-ХЕРСОНЦІ» для розвитку ефективних механізмів співпраці та популяризації креативної економіки у регіоні.

Цю ініціативу підтримують Німецьке товариство міжнародної співпраці GIZ та Регіональний фонд Східного партнерства з питань реформи державного управління.

Кластер креативних індустрій Херсонської області об’єднає представників креативних індустрій та представлятиме спільні інтереси на всіх рівнях – місцевому, регіональному, національному, міжнародному. Він сприятиме формуванню регіональної політики у новому перспективному напрямку. Кластер креативної економіки допоможе аналізувати ринок попиту та товари, послуги та фахівців, і адаптувати спеціальності, за якими навчають молодь у вищих навчальних закладах, до нових економічних умов.

Учасниками засідання робочої групи було підтримано ідею створення кластера креативних індустрій Херсонщини.

Меню