Нововоронцовський ясла-садок отримав грант

В березні 2017 року Нововоронцовською селищною радою у співпраці з місцевою громадською організацією «Надія Нововоронцовщини» було подано три заявки на отримання грантової допомоги по проектах людської безпеки програми «Кусаноне».

За результатами розгляду заявок перемогу отримав проект «Покращення навчального середовища в Нововоронцовському дитячому садку №1 «Сонечко».

Першочерговим завданням проекту було встановлення оптимального теплового режиму, який відповідатиме санітарному регламенту перебування дітей в дитячому садку.

Завдяки реалізації проекту в закладі проведено демонтаж старої системи опалення, прокладено нові пластикові трубопроводи опалення,  встановлено циркуляційні насоси, радіатори сталеві панельні, а також замінено старий твердопаливний котел «Універсал-5» на новий котел на біомасі «Альтеп тип КВТ».

Бюджет проекту склав 734 109,00 грн (грант – 604 000,00 грн, кошти селищної ради – 130 109,00 грн).

За результатами 165 дітей та працівники закладу матимуть комфортні умови перебування в дитячому садку, також відбудеться значна економія коштів на опалення.

Програма безвідплатної допомоги «КУСАНОНЕ» спрямована на підтримку ініціатив, представлених громадами та громадськими об’єднаннями для задоволення різноманітних потреб на місцевому рівні.

Неприбуткові організації можуть взяти участь у конкурсі для отримання гранту, заповнивши форму заявки, що розміщена на сайті Посольства http://www.ua.emb-japan.go.jp/itpr_uk/ua_oda.html.

Меню