Обласною державною адміністрацією проводяться заходи для берегоукріплення узбережжя Чорного моря

22 січня 2019 року в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Рищука Є.М. відбулось чергове засідання робочої групи щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовського морів Херсонської області.

На порядок денний було винесено питання щодо участі у Спільній операційній програмі транскордонного співробітництва ЄІС «Басейн Чорного моря 2014 – 2020», подання заявок до якої відкрито до 31 січня 2019 року.

З метою вирішення проблем, що виникають в регіоні Басейну Чорного моря, Європейським Союзом започатковано відносно новий підхід до співробітництва з країнами-сусідами в рамках стратегії Європейської політики сусідства. Фінансові ресурси, необхідні для її реалізації надаються завдяки Європейському інструменту сусідства.

Для отримання додаткового фінансування (гранту) на заходи з берегоукріплення узбережжя Чорного моря в с.Приморське Круглоозерської сільської ради Голопристанського району робочою групою проводиться робота щодо підготовки проектної заявки.

До участі у засіданні було запрошено представників ТОВ «Інститут «Укррічтранспроект» та Херсонського державного заводу «Паллада» для обговорення питань щодо розробки робочого проекту та бюджету проекту.

На сьогодні проектна заявка на участь у Спільній операційній програмі транскордонного співробітництва ЄІС «Басейн Чорного моря 2014 – 2020» сформована на 90%.

Меню