Обласною державною адміністрацією проводяться заходи для берегоукріплення узбережжя Чорного моря

10 січня 2019 року в обласній державній адміністрації під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Рищука Є.М. відбулось чергове засідання робочої групи щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного та Азовського морів Херсонської області.

Участь у засіданні взяли: Ужвій Т.О. – директор Департаменту інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації, Попутько Ю.А. – директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, Момот Г.І.    – начальник відділу землеустрою та охорони земель Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області, Руснак О.Ю. – в.о. директора Департаменту будівництва та розвитку інфраструктури обласної державної адміністрації, Ходін Г.М. – начальник Управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, Клебанов Г.П. – заступник директора Херсонського державного заводу «Паллада», Теслюк А.А. – голова громадської організації «Приморське 2018».

Обласною державною адміністрацією проводиться робота щодо підготовки проектної заявки на участь у Спільній операційній програмі прикордонного співробітництва ЄІС «Басейн Чорного моря 2014 – 2020» для отримання додаткового фінансування на заходи з берегоукріплення узбережжя Чорного моря в с.Приморське Круглоозерської сільської ради Голопристанського району.

З метою підготовки якісної проектної заявки учасники обговорили питання щодо співфінансування, наявності необхідних документів та дозволів, технічні та економічні показники тощо.

На сьогодні визначено партнерів-учасників з Румунії та Туреччини, формується проектна заявка, яка передбачає проведення заходів з берегоукріплення території с.Приморське для зменшення розмиву узбережжя і запобігання потрапляння шкідливих хімічних речовин в Чорне море, підвищення рівня контактів між країнами та обмін досвідом щодо вирішення екологічних проблем і ефективної практики поводження з відходами, пов’язаними з морським сміттям в басейні Чорного моря.

Наступне засідання робочої групи буде проведено наступного тижня за участю представників ТОВ «Інститут «УКРРІЧТРАНСПРОЕКТ».

Меню