Посольством Німеччини в Україні оголошено грантовий конкурс!

Посольство Німеччини в Україні щороку надає підтримку обмеженій кількості  мікропроектів, спрямованим на поліпшення умов життя вразливих верств населення. Йдеться про проекти, що реалізовуються протягом короткого терміну, як правило до трьох місяців. Необхідне обладнання для проектів закуповується в Україні.

У 2018 році Посольство Німеччини в Україні надало сприяння п’яти мікропроектам. У співпраці з ініціативами громадянського суспільства та комунальними закладами, за умови надання ними власного внеску, за минулі декілька місяців у державних та благодійних закладах було, зокрема, придбано медичну апаратуру та лабораторне обладнання, відремонтовані їдальні і кухні сільських шкіл, придбано реабілітаційне та тренувальне обладнання для інклюзивно-ресурсного центру. В інтернаті було встановлено ігровий та спортивний майданчики.

У 2019 році Посольство також надаватиме підтримку проектам, що відповідають наступним вимогами:

– містять заходи з коротким терміном реалізації (проект повинен бути реалізований до 15.10.2019 р.)  і забезпечують довгостроковий ефект;

– максимальна сума грантового сприяння  не більше 8 тис. євро;

– наявність власного внеску заявника (також і нефінансового, наприклад, у формі виконання робіт власними силами, надання транспортних послуг чи приміщень). Можливе часткове фінансування третіми сторонами (приватними донорами, громадами, місцевими підприємцями). Умовами проекту не визначається мінімальна обов’язкова частка фінансового внеску заявника або третьої сторони.

Заявки можуть подавати організації, установи, спілки (не підприємства), органи місцевого самоврядування. На одну установу/організацію/об’єднання може бути подана лише одна заявка. Розглядатися будуть лише повністю заповнені, зрозумілі та переконливі заявки, що містять  план фінансування.

Заявку необхідно заповнити відповідно до вимог конкурсу та долучити до неї короткий опис проекту німецькою чи англійською мовами (до 500 знаків) підписаний двома відповідальними особами організації-заявника. Пакет документів має бути надісланий винятково поштою на адресу Посольства Німеччини в Україні.

Заявки на отримання коштів можуть бути подані до 22.02.2019.

У разі виникнення питань щодо участі у конкурсі мікропроектів необхідно звертатись на адресу: wi-13@kiew.diplo.de або  тел.: (044) 2811 166.

Меню