ПРОВЕДЕНО ОСВІТНЬО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОРУМ «ФОРМУВАННЯ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ ХЕРСОНЩИНИ: СИНЕРГІЯ ВЛАДИ, БІЗНЕСУ ТА ОСВІТИ»

На базі Херсонського державного університету 22 лютого 2019 року проведено освітньо-інвестиційний форум «Формування людського капіталу Херсонщини: синергія влади, бізнесу та освіти» метою якого було висвітлення питань формування та збереження людського капіталу, аналіз причин трудової міграції та методів протидії цьому явищу в області.

Цей форум зібрав вчителів, керівників закладів вищої освіти, парламентарів, представників місцевої виконавчої влади та підприємців області. Актуальним питанням залишається дефіцит кваліфікованих кадрів. Спікери форуму серед заходів протидії відтоку кадрів виділили основні напрямки – це створення нових спеціальностей з наданням якісної освіти відповідно до потреб бізнесу, збільшення робочих місць з гідною заробітною платою та системне планування та структуризація кадрового ресурсу регіону, що узгоджуються з перспективними напрямами розвитку Херсонської області.

Херсонщина наразі реалізує свій потужний інвестиційний та економічний потенціал через відкриття нових об’єктів та запровадження масштабних інвестиційних проектів. Так, облдержадміністрація спільно з навчальними закладами вищої та професійної освіти запроваджує сучасну модель інтеграції бізнесу в освітній процес, що покращить ситуацію на ринку праці та допоможе залучити людський ресурс до реалізації перспективних проектів області.

Так, Херсонською обласною державною адміністрацією розроблено обласну програму збереження людського капіталу, до впровадження якої відтік молоді з області становив
75 %. Наразі значення цього показника знизилось до 69 %.

Меню