Розвитку інфраструктури Чорноморського узбережжя бути!

21 лютого під час засідання колегій Херсонської обласної державної адміністрації було підписано меморандум про співпрацю та партнерство між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та громадською організацією «Приморське 2018» щодо реалізації проекту з розбудови узбережжя Чорного моря в Голопристанському районі.

Документ передбачає створення сучасної розвиненої курортно-рекреаційної зони на узбережжі Чорного моря в Голопристанському районі шляхом розбудови відповідної інфраструктури, захист територій від надзвичайних ситуацій, а також популяризацію Херсонщини як туристичного краю.

Розвиток чорноморських курортів є одним із пріоритетів обласної влади. Якісна інфраструктура та високий рівень сервісу в курортних населених пунктах є важливим чинником залучення інвестицій на Херсонщину, збільшення кількості поціновувачів відпочинку на морі з інших регіонів країни і з-за кордону та, як наслідок – поповнення місцевих бюджетів області.

Проект передбачає створення сучасної курортної території для будівництва готельних комплексів європейського рівня, а також іншої туристичної інфраструктури уздовж узбережжя Чорного моря від с. Приморське до с.Залізний Порт загальною площею орієнтовно 300 га. Проектом передбачено будівництво готельних комплексів відповідно до чітко визначеної концепції та умов.

Першочерговим питаннями, які потребують вирішення є створення належних умов, а саме берегоукріплення та проектування автомобільного шляху.

Департаментом інвестиційної та промислової політики обласної державної адміністрації спільно з Голопристанською районною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та ГО «Приморське 2018» супроводжуватиметься реалізація зазначених ініціатив.

Меню