Наймасштабніша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo відбудеться у Шанхаї

5-10 листопада 2018 року в Шанхаї відбудеться наймасштабіша виставка імпортних товарів і послуг – China International Import Expo. Захід задуманий генеральним секретарем ЦК КПК, головою КНР паном Сі Цзіньпін, який приймає Міністерство комерції КНР та Уряд м.Шанхай, підтримку надають Світова організація торгівлі та Організація промислового розвитку при ООН.

Мета виставки – презентація іноземних товарів і послуг для ринку Китаю, зміцнення співпраці між іноземним і китайським бізнесом, збільшення імпорту в країну до 10 трлн. доларів США. Виставка буде розміщена на площі майже 250 тис. м2 в 6 галузевих товарних павільйонах і павільйоні послуг. Будуть представлені товари та послуги галузі АПК та продовольства, автомобілебудування, медичних товарів, обладнання та послуг, легкої промисловості та споживчих товарів, побутової електроніки та комп’ютерних технологій, технологічного обладнання для промисловості, послуги в сфері туризму, освіти та культури, дизайну, фінансових і ІТ послуг та інше.

Особливу увагу керівництво Китаю приділяє наповненню галузевих експозицій та забезпеченню ефективного діалогу між іноземними компаніями та китайським бізнесом. Майже всі міністерства і відомства, галузеві асоціації та організації в Китаї, дипломатичні установи за кордоном працюють над формуванням експозицій і залученням цільової аудиторії відвідувачів. За оцінками організаторів свої товари та послуги на виставці презентують компанії з понад 100 країн світу, відвідають виставку понад 150 тисяч профільних імпортерів і споживачів з Китаю та інших країн.

01 лютого 2018 року ТПП України уклала договір з Організаторами виставки про ексклюзивне формування галузевих експозицій від України, в тому числі надання 540 м2 площі на пільгових умовах. Пільгова ціна складає 2400 доларів США за стандартно обладнаний стенд 9 м2 та 240 доларів США за м2 виставкової площі. Термін формування експозицій на пільгових умовах завершується 31 березня 2018 року. Зважаючи на існуючий попит з боку українського бізнесу виставкові площі будуть надаватись за принципом першого замовлення та сплати.

Розуміючи важливу роль виходу підприємств області на нові ринки збуту запрошуємо стати учасником української експозиції на China International Import Expo.

Меню