Сучасні методи управління проектами

25-26 січня 2018 року в м.Київ на базі Інституту підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України відбувся тематичний короткостроковий семінар “Написання проектів та грантів. Управління проектами”.

Участь у навчанні взяла начальник відділу супроводження грантових проектів управління інвестиційної діяльності та грантових проектів Департаменту інвестиційної та промислової політики Херсонської обласної державної адміністрації Якуба О.С.

У ході проведення семінару учасники ознайомились з сутністю, значенням та етапами підготовки проектів і грантів, процесами управління ними; характеристиками факторів, що впливають на вибір проектів та грантів; методичними підходами до формування проектної команди, оцінюванням ефективності її роботи; управлінням проектами як системою управління в Україні.

Разом з тематичними дискусіями заняття семінару проходили у форматі роботи малих груп, під час яких слухачі, як учасники проектних команд, виконували конкретні завдання по впровадженню технологій проектного менеджменту, обговорювали та презентували свої проекти.

Слухачі отримали певні знання з розроблення та управління проектами за етапами проектного циклу, мали змогу ознайомитись з роботою низки донорів, які діють в Україні і надають фінансову підтримку в різних напрямках громадським, урядовим організаціям, органам місцевого самоврядування, підприємцям, науковцям, фізичним особам тощо.

Корисним було вивчення практичного досвіду окремих регіонів України із впровадження технологій проектного менеджменту у діяльності державних органів влади та органів місцевого самоврядування, оформлення документації щодо участі у різноманітних грантових конкурсах, підготовки проектів з розробки стратегічних планів розвитку для об’єднаних територіальних громад.

Меню