Табір молодіжних інновацій “U-Inn 2.0 Reload”

Маєте інноваційні ідеї, як творити позитивні зміни у своїй громаді? Прагнете долучитися до демократичних перетворень та об’єднатися з однодумцями заради створення спільного проекту?

Запрошуємо на триденний табір молодіжних інновацій для сприяння доброчесності та інклюзивності U-Inn 2.0:RELOAD «Перезапуск місцевої демократії»!

Молодіжний табір відбудеться 5-7 липня 2019 року в Київській області та об’єднає активну молодь з усіх куточків України.

Кого ми шукаємо?  Молодих людей, які цікавляться питаннями прав людини, демократії, доброчесності, інклюзивності та бажають взяти участь у конкурсі молодіжних інновацій uinn.org.ua.

Що чекає учасників та учасниць конкурсу?  Під час табору відбудеться низка інтерактивних навчальних та практичних сесій, багаття, можливість нових знайомств, розробка та презентація інноваційних ідей!

Організатори покривають витрати за проїзд, забезпечують проживання (з 5 по 7 липня 2019 року – 2двіночі) та харчування. Учасників та учасниць відбиратимуть на конкурсній основі.

Просимо вас заповнити форму до 18 червня 2019 року. Відібраних учасників та учасниць повідомлять 20 червня 2019 року.

Обов’язковою умовою є участь у сесіях та заходах табору протягом всіх трьох днів.

Якщо у вас виникають запитання, звертайтесь до Надії Бабинської, координаторки Програми U-Inn 2.0: RELOAD Перезапуск місцевої демократії, +380500367224, nadiia.babynska@undp.org.

Програма підтримки молодіжних інновацій U-Inn реалізується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні у партнерстві з Міністерством молоді та спорту України за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту “Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини” та у партнерстві з проектом USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» @USAID_ВзаємоДія

Меню