Турецька компанія шукає партнерів для реалізації проекту з виготовлення машин і запуску пробного виробництва з реконструкції бочок та IBC-контейнерів, що були у використанні

Турецька компанія «VARYENS» (м. Ескішеріх) шукає партнерів для реалізації в Україні проекту з виготовлення машин і запуску пробного виробництва з реконструкції бочок та IBC-контейнерів, що були у використанні.

Йдеться про реконструкцію та оновлення металевих і пластикових бочок об’ємом 200-220 л та IBC-контейнерів місткістю до 1000 л шляхом їхнього екологічного й безпечного очищення. Процес включає такі етапи: корекція деформації та вм’ятин, зливання в’язких рідин, очищення гарячим розчином, перевірка герметичності під тиском, сушіння та фарбування.

Завдяки унікальній технології компанії «VARYENS» швидкість очищення й реконструкції ємностей, а також вартість, як відновлення тари, так і обладнання для цього, є в рази меншими, ніж в інших компаніях, які реставрують бочки та IBC-контейнери.

В рамках реалізації зазначеного проекту турецька сторона пропонує потенційним партнерам виготовлення машин, запуск пробного виробництва на території України та навчання персоналу. Умовою для українського партнера є дозвіл на демонстрацію свого майбутнього виробництва потенційним покупцям обладнання компанії «VARYENS».

Турецька сторона зобов’язується ввести в експлуатацію виробництво, ринкова вартість якого складає 1,08 млн доларів США (при цьому вартість такого обладнання від компанії «VARYENS» становить приблизно 250 тис доларів).

Витрати українського партнера складатимуться з придбання матеріалів, оплати послуг фахівця з патентом на монтаж зазначеного обладнання, а також витрат на його проживання в період виконання робіт, надання фахівцеві перекладача, водія з автомобілем та менеджера по закупівлям (відповідатиме за витрачання коштів).

Турецькому фахівцеві необхідно буде забезпечити робоче місце з токарним верстатом, зварювальним апаратом та інструментом, а також надати помічників для монтажу обладнання.

За додатковою інформацією можна звертатися до власника патенту на розробку компанії «VARYENS» – Яхья Вердиоглу за тел.: +90 545 519 72 57, e-mail: yw2@yandex.ru/

Перекладач (представник фірми) – Єлизавета Гогунокова, тел.: +90 542 544 03 30, e-mail: liza_kabardey@mail.ru

Меню