Увага! Розпочато прийом тендерних пропозицій та заявок на участь у конкурсі з передачі у концесію Херсонського морського торговельного порту.

Сьогодні, 8 жовтня 2019 року, Міністерство інфраструктури України опублікувало друге тендерне оголошення концесійного проєкту у Херсонському морському торговельному порту. Оголошення можна знайти на сторінці 11 газети «Голос України».

Це оголошення означає початок 60-денного періоду для підготовки та подання тендерних пропозицій. Кінцевий термін подання заявок на участь у концесійному конкурсі та конкурсних пропозицій – 6 грудня 2019 року.

Порядок подання заявок на участь у концесійному конкурсі та конкурсних пропозицій визначений в інструкції для претендентів, яку можна безкоштовно отримати на офіційному веб-сайті Міністерства інфраструктури України за наступним посиланням: https://mtu.gov.ua/content/proekt-koncesii-u-portu-herson.html.

Оскільки Тендерна комісія має 14 днів для розгляду заявок на участь у концесійному конкурсі, а також враховуючи те, що конфіденційна інформація про порт та проект буде доступна лише прекваліфікованим учасникам, потенційним учасникам конкурсу рекомендується подавати заявки на участь у концесійному конкурсі якнайшвидше.

Неконфіденційну інформацію про порт та проект можна отримати безкоштовно в проектній кімнаті даних за наступним посиланням: https://mtu.gov.ua/content/proekt-koncesii-u-portu-herson.html.

Меню