Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва анонсував нову грантову програму

У рамках агропромислового Форуму «AGROPORT SOUTH KHERSON 2018», що проходив 26-28 липня 2018 року на території Міжнародного аеропорту «Херсон», Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) оголосив про організацію нової грантової програми, кошти якої будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення стратегій пошуку та закупівель, підвищення продуктивності обробки та післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних, управлінських, інформаційних технологій ланцюга поставок.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) працює у південних областях України і буде прагнути покращення для 44000 дрібних та середніх фермерів та власників особистих підсобних господарств по вирощуванню та збуту плодоовочевої продукції. Основна мета Проекту – підвищити рівень добробуту невеликих господарств, які займаються виробництвом плодоовочевої продукції на земельних ділянках від 5 соток завдяки допомозі у збуті вирощеної ними продукції. Розмір грантової підтримки до 10 тисяч канадських доларів.

Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва навчає та консультує як правильно виростити, зберегти та продати врожай, використовувати передовий міжнародний досвід, а також  захистити себе на ринку, гідно конкурувати, збільшити свій дохід та покращити добробут. А головне – інвестувати не тільки у розвиток власного бізнесу, а й у знання, навички, розуміння економічних процесів, пізнання законів ведення бізнесу, відкриття нових можливостей та ідей, не боятися експериментувати, застосовувати нові підходи й знання на практиці.

Грант можуть отримати:

жінки – власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив,

чоловіки – власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості,

сімейні підприємства.

Обов’язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Грант можна отримати:

  • На створення умов для доступу до нових ринків (наприклад: експорт, нішеві ринки, канали збути, сертифікація та інше).
  • На підвищення доданої вартості (наприклад: післяврожайна доробка, агрегування від інших фермерів, особливо дрібних фермерів та інше).
  • На підвищення врожайності, продуктивності праці/або на розширення виробничих потужностей (наприклад: післязбиральна доробка, логістика холодного ланцюга, холодне зберігання та інше).
  • На удосконалення ринкових інформаційних систем, технологій та/або комунікацій.

Як взяти участь у конкурсі грантів?

З 1 вересня 2018 року на сайті uhbdp.org слід заповнити форму-ессе (опис свого бізнесу за планом, посилання на форму буде надано в оголошенні). Апліканти, які подали ессе, з 1 жовтня 2018 року на електронну адресу отримують посилання доступу до онлайн тренінгу, який допоможе заповнити грантову онлайн-заявку. Після проходження тренінгу апліканти отримують посилання на заповнення грантової заявки.

Термін подачі заявок на отримання гранту: з 1 по 15 листопада 2018 року.

Очікується, що результати конкурсу будуть оголошені на сайті uhbdp.org та на сторінці Проекту у Facebook наприкінці 2018 року.

Меню