Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP) оголосив грантові програми для сільгоспвиробників

Проект міжнародної технічної допомоги «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади та співфінансується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA), оголосив дві грантові програми для сільгоспвиробників:

 1. Другий етап грантової програми «Малі гендерні інноваційні гранти».

Розмір грантової підтримки до 10 тисяч канадських доларів.

«Малі гендерні інноваційні гранти» будуть надані виробникам овочів, фруктів, ягід, горіхів, меду, агропідприємствам, які зможуть продемонструвати нові та інноваційні підходи для доступу до нових ринків, ухвалення нових стратегій пошуку/закупівель, підвищення продуктивності обробки та/або післязбиральної доробки, поліпшення логістики, прийняття ефективних комунікаційних/управлінських і/або інформаційних технологій ланцюжка поставок.

Грант можуть отримати:

 • жінки – власниці аграрного бізнесу або жінки, які представляють бізнес-групу чи кооператив,
 • чоловіки – власники аграрного бізнесу, які тісно співпрацюють (мають партнерські відносини) переважно з жінками-виробниками, які працюють у сільській місцевості,
 • сімейні підприємства.

Обов’язкова умова: офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

На що можна отримати грант? Приклади:

 • На створення умов для доступу до нових ринків (наприклад: експорт, нішеві ринки, канали збути, сертифікація та інше).
 • На підвищення доданої вартості (наприклад: післяврожайна доробка, агрегування від інших фермерів, особливо дрібних фермерів та інше).
 • На підвищення врожайності, продуктивності праці/або на розширення виробничих потужностей (наприклад: післязбиральна доробка, логістика холодного ланцюга, холодне зберігання та інше).
 • На вдосконалення ринкових інформаційних систем, технологій та/або комунікацій.

Розмір грантової допомоги?

Від 5 до 10 тисяч канадських доларів на один проект.

Більш детально – https://uhbdp.org/ua/news/project-news/1895-mali-henderni-innovatsiini-hranty-vid-uhbdp-oholoshuietsia-druhyi-etap

 

 1. Нова грантова програма – «Малі екологічні гранти».

Бюджет всієї грантової програми 125 тисяч канадських доларів. UHBDP очікує, що в результаті реалізації екологічних грантів, грантоотримувачі знизять навантаження на навколишнє природнє середовище, отримують додаткову вартість продукції.

Учасниками грантової програми можуть стати: виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів з органічною сертифікацією, виробники меду, овочів, фруктів, ягід та інших плодоовочів, постачальники обладнання та IT-інструментів.

Серед обов’язкових умов – офіційно зареєстрований бізнес (ФОП 3-ї групи, ТОВ, СОК, ФГ).

Гранти можуть бути спрямовані на наступні придбання/цілі:

 • засоби виробництва для виробників з органічною сертифікацією (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані з додатковим прибутком у рамках органічного бізнесу),
 • засоби виробництва для всіх виробників (підтримуються будь-які ідеї, пов’язані зі зменшенням негативного впливу на навколишнє середовище, переваги будуть віддаватися заявкам, у яких в тому числі буде очікування додаткового прибутку в рамках впровадження нових засобів виробництва),
 • для постачальників обладнання IT інструментів – доробка існуючого обладнання/сервісу, які вирішують проблеми безпеки продуктів або проблеми, пов’язані з навколишнім природним середовищем.

Розмір грантової допомоги від 8 до 12,5 тисяч канадських доларів на один проект. Результати грантового конкурсу оголоситимуть до вересня 2019 року. Щоб взяти участь у конкурсі грантів, треба подати заявку на сайті проекту https://uhbdp.org/ua/ з 1 по 15 квітня 2019 року.

Меню