Українські інвестори запрошуються для участі в конкурсі щодо реалізації проекту «Пруклян» – туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу в Республіці Хорватія

Міністерством державного майна Республіки Хорватії оголошено конкурс щодо реалізації проекту «Пруклян» – туристично-рекреаційного та готельно-ресторанного комплексу з полем для гольфу,розташованого в м. Скрідін.

Земельні ділянки, які використовуються для реалізації проекту «Пруклян», є власністю Хорватії, проте Посольство Республіки Хорватії в Україні звернулося до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з пропозицією щодо участі українських інвесторів у зазначеному проекті.

Більш детальна інформація щодо проекту «Пруклян» англійською мовою розміщена на сайті Міністерства державного майна Республіки Хорватії: htpp://imovina.gov.hr/invitation-for-expressions-of-interest-by-submission-of-a-letter-of-intent-along-winth-a-conceptual-designfor-carrying-out-the-prukljan-project-located-in-the-town-of-skradin-area/1935.

У разі зацікавленості звертатися до Посольства Республіки Хорватії в Україні, контактна особа – Тетяна Шабаліна (тел.: 044-486-21-22, e-mail: vhhukr@mvep.hr).

Меню