Уряд схвалив Концепцію розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки

Кабінет Міністрів України схвалив Концепцію розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки та затвердив план заходів з її реалізації, які Мінекономрозвитку розробило разом з провідними експертами ІТ-сфери.

Документ – це фактично дорожня карта цифрової трансформації економіки України, яку після ухвалення можна одразу починати втілювати. Концепція передбачає перехід від сировинного типу економіки, яка споживає природні ресурси до високотехнологічних виробництв та ефективних процесів за допомогою ІТ-технологій та комунікацій.

Перший віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів на засіданні Уряду зазначив, що сьогодні близько 35% сільського населення України взагалі не мають доступу до широкосмугового інтернету, у тому числі 53% українських шкіл і 99% медичних закладів.Виправити цю ситуацію можливо за допомогою проектів державно-приватного партнерства за кілька років досягти покриття широкосмугового інтернету  понад 80%.

Документ визначає ключові завдання, першочергові сфери, ініціативи та проекти «цифровізації» України на найближчі 3 роки:

– розвиток цифрової інфраструктури – широкосмуговий інтернет (ШСД) має бути по усій території України;

– цифровізація освітніх процесів та стимулювання цифрових трансформацій у системі освіти, медицині, екології, безготівкової економіки, інфраструктурі, транспорті, громадській безпеці, тощо.

Презентація Концепції та плану доступна за посиланням: http://bit.ly/2DnDXyZ.

Меню