У м. Херсон відбудеться тренінг із підготовки заявок на програму «Креативна Європа»

11 травня 2019 року в м.Херсон у приміщенні креативного простору Hubway (вул.Перекопська, 151/4) з 9.00 до 17.00 год. відбудеться тренінг із підготовки заявок на програму «Креативна Європа». До участі запрошують представників неурядових організацій, державних та комунальних установ, представників приватного сектору, що працюють у культурній та креативній сферах та планують подаватись на програму.

Під час тренінгу представники національного бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні розкажуть про процес подачі заявки на отримання грантового фінансування, критерії оцінювання проектів, комунікаційні стратегії та інші важливі питання.

Зареєструватися на тренінг можна за посиланням: https://www.facebook.com/events/270051820547338/

Довідка. Програма «Креативна Європа» — це рамкова програма Європейської комісії, спрямована на підтримку культурного та креативного секторів Європи. Загальні цілі програми полягають у захисті, розвитку та популяризації культурного та лінгвістичного різноманіття і зміцненні конкурентної здатності культурного та креативного секторів Європи.

Орієнтовний обсяг фінансування програми з бюджету ЄС – 1,46 млрд. євро. Програма складається з двох підпрограм: «Культура» (31% бюджету програми) і «Медіа» (56% бюджету). Також окремою статтею бюджетних витрат в рамках програми є міжсекторальний напрямок (13% бюджету), завданням якого є забезпечення реалізації інструменту фінансового кредитування (Guarantee Facility) та підтримка мережі національних бюро програми «Креативна Європа».

Меню