Фонд державного майна України спрощує доступ до об’єктів малої приватизації

Фонд державного майна України реалізовує ініціативу стосовно розширення доступу до приміщень шляхом приватизації, а точніше, придбання об’єктів державної власності, які знаходяться в процесі приватизації. Такі об’єкти можуть стати основою для створення інфраструктурної та виробничої бази на етапі започаткування нових проектів МСП. Крім іншого, вони здебільшого мають відповідні комунікації та земельні ділянки. Мало хто знає про існування бази об’єктів малої приватизації, яка налічує понад 3000 об’єктів в різних регіонах України. Тільки на даний момент державні органи приватизації готують до продажу понад 800 таких об’єктів.

Ознайомитись із базою, зокрема, об’єктами, які знаходяться у Херсонській області, можна за посиланням: www.privatization.gov.ua.

З метою поширення цієї інформації, а також для надання практичних знань з питань проходження процедур придбання об’єктів приватизації, Фонд державного майна України (ФДМУ) та його регіональні відділення пропонують організувати на постійній основі регіональні інформаційно – навчальні заходи для представників МСП спільно з представниками бізнес- асоціацій, місцевих органів влади та самоврядування.

Отже, Херсонська обласна державна адміністрація в рамках роботи у сфері стимулювання розвитку МСП регіону розглядає можливість започаткування такої ініціативи. Саме на Херсонщині це може стати добрим пілотним проектом.

Меню