Херсонщина готується до Форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018»

Сьогодні відбулось чергове засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області у 2018 році форуму «АГРОПОРТ-2018» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Рищука Є.М.

Засідання відбулось в Міжнародному аеропорту «Херсон», адже саме на базі аеропорту з 26 по 28 липня 2018 року проходитиме Форум «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018», який стане унікальним майданчиком для обміну інформацією про технології, програми і новинки у сільськогосподарській галузі, а також допоможе налагодити ділові зв’язки між фахівцями і підприємцями галузі.

Обговорення організаційних питань Форуму відбулось за участю генерального менеджера «AGROPORT Ukraine» Дмитра Титаренка.

Також участь у заході взяли представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, провідних агропромислових підприємств та наукових установ області.

Дмитро Титаренко зазначив, що вже розпочалась активна підготовка до Форуму «АГРОПОРТ Південь Херсон – 2018». Ведуться перемовини з провідними сільськогосподарськими компаніями щодо їх участі у Форумі та організації конференцій, семінарів, тренінгів для учасників Форуму.

Учасниками заходу були обговорені питання щодо наповнення програми Форуму, програми стратегічної сесії, селективних сесій, інших альтернативних заходів (фестивалів, ярмарків, культурних заходів тощо).

Під час Форуму планується провести Фестиваль юшки, Чемпіонат з карвінгу, Битву титанів, Парад сільськогосподарської техніки тощо.

Крім того, учасники Форуму матимуть змогу відвідати 27 липня 2018 року в м.Скадовськ Фестиваль «Чорноморські ігри».

Також учасники засідання оглянули приміщення аеропорту, які стануть  потенційними майданчиками для проведення різних заходів у рамках Форуму.

Наразі проводиться робота щодо запрошення до участі у Форумі вищих посадових осіб України, керівників АПК регіонів-партнерів, представників дипломатичного корпусу, керівників органів місцевого самоврядування, науковціі, а також провідних представників ділових кіл Львівщини, Херсонщини та Харківщини, а також інших регіонів.

Наступне засідання оргкомітету Форуму планується провести в кінці травня.

Більш детально про Форум: http://2018.agroport.ua/kherson/

Меню